Dostawa i Płatność

Dostawa i Płatność

1. SPOSOBY DOSTAWY 

SPRZEDAWCA UDOSTĘPNIA NASTĘPUJĄCE SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU:

NA TERENIE POLSKI:

-Przesyłka kurierska DPD ( Koszt : 13 ,99 zł Brutto )

DOKŁADNE KOSZTY DOSTAWY SĄ WSKAZYWANE W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA. SĄ ONE UZALEŻNIONE OD WYBRANEGO PRZEZ KLIENTA SPOSOBU DOSTAWY ORAZ PŁATNOŚCI.

TERMIN DOSTAWY PRODUKTU DO KLIENTA WYNOSI DO 9 DNI ROBOCZYCH (Czyli Poniedziałek- Piątek , nie licząc weekendów ), CHYBA ŻE W OPISIE DANEGO PRODUKTU LUB W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA PODANO KRÓTSZY TERMIN. CZAS TEN NALEŻY LICZYĆ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

W PRZYPADKU WYBORU PRZEZ KLIENTA SPOSOBU PŁATNOŚCI PRZELEWEM LUB PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE - OD DNIA UZNANIA RACHUNKU BANKOWEGO LUB KONTA ROZLICZENIOWEGO SPRZEDAWCY.

2. SPOSOBY PŁATNOŚCI

SKLEP msabat.com (SPRZEDAWCA) UDOSTĘPNIA NASTĘPUJĄCE SPOSOBY PŁATNOŚCI:

- PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE I PŁATNOŚCI KARTĄ PŁATNICZĄ ZA POŚREDNICTWEM SERWISU PAYU.PL – MOŻLIWE AKTUALNE SPOSOBY PŁATNOŚCI OKREŚLONE SĄ NA STRONIE HTTP://WWW.PAYU.PL/ ORAZ W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA.

ROZLICZENIA TRANSAKCJI KARTĄ PŁATNICZĄ I E-PRZELEWEM PRZEPROWADZANE SĄ ZA POŚREDNICTWEM SERWISU PAYU.PL.

OBSŁUGĘ PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNYCH PROWADZI JAKO AGENT ROZLICZENIOWY:

PAYU.PL – SPÓŁKA PAYU S.A. Z SIEDZIBĄ W POZNANIU (ADRES SIEDZIBY: UL. MARCELIŃSKA 90, 60-324 POZNAŃ), WPISANA DO REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO POD NUMEREM 0000274399, AKTA REJESTROWE PRZECHOWYWANE PRZEZ SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, KAPITAŁ ZAKŁADOWY W WYSOKOŚCI 4.000.000 ZŁ W CAŁOŚCI OPŁACONYM, NIP: 779-23-08-495.

W WYPADKU SPOSOBU PŁATNOŚCI INNEGO NIŻ PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST DO DOKONANIA ZAPŁATY CENY Z TYTUŁU UMOWY SPRZEDAŻY W TERMINIE 7 DNI OD DNIA JEJ ZAWARCIA, CHYBA ŻE UMOWA SPRZEDAŻY STANOWI INACZEJ.

W WYPADKU KLIENTÓW NIE BĘDĄCYCH JEDNOCZEŚNIE KONSUMENTAMI SPRZEDAWCA MA PRAWO OGRANICZYĆ DOSTĘPNE SPOSOBY PŁATNOŚCI, W TYM TAKŻE WYMAGAĆ DOKONANIA PRZEDPŁATY W CAŁOŚCI ALBO CZĘŚCI.